Pravidla hlášení místním rozhlasem a předávání informací a komerčních sdělení prostřednictvím Mobilního rozhlasu v obci Kameničky

Pravidla hlášení místním rozhlasem

Pravidla hlášení místním rozhlasem a předávání informací
a komerčních sdělení prostřednictvím Mobilního rozhlasu
v obci
Kameničky

Požádat o vyhlášení rozhlasem je možné kdykoli v úředních hodinách obecního úřadu. Poplatek za hlášení jsou žadatelé povinni uhradit před provedením hlášení. V případě telefonického či elektronicky objednání hlášení (např. žadatel je ze vzdálené obce či města) může být žadateli vystavena faktura, nepřijde-li zaplatit poplatek osobně. Obecní úřad si dále vyhrazuje právo ze závažných důvodů odmítnout provést hlášení místním rozhlasem (porucha rozhlasu, nevhodnost hlášení, odmítnutí z důvodu konání pohřbu apod.).

V sobotu a neděli se nehlásí.

Ceník za hlášení místním rozhlasem a předávání informací
prostřednictvím Mobilního rozhlasu

hlášení rozhlasem                                                     50,- Kč jedno hlášení

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Zdarma jsou vyhlašovány kulturní, sportovní či společenské akce pořádané obcí Kameničky nebo místními spolky, MŠ apod. a další informace obecního úřadu důležité pro občany.

Datum vložení: 10. 6. 2019 11:05
Datum poslední aktualizace: 12. 4. 2021 14:28