Obec Kameničky

Pomozte nám s tvorbou nového strategického plánu rozvoje obce Kameničky - vyplňte krátký dotazník zde.

Finále Poháru hejtmana Pardubického kraje ve fotbale

Ve středu 8. června 2022 se v Kameničkách konala významná sportovní událost krajského významu.

Zcela zaplněný areál fotbalového hřiště v Kameničkách byl ve středu 8. června svědkem historicky možná nejdůležitější sportovní akce, která se kdy v naší obci konala. FK Kameničky bylo svěřeno pořadatelství letošního finále Poháru předsedy krajského fotbalového svazu starších žáků a finále Poháru hejtmana Pardubického kraje mužů. V žákovské kategorii se odpoledne představily celky Slatiňan a České Třebové. Úspěšnější byli nakonec kluci ze Slatiňan, kteří ve svižném utkání vyhráli 4:2.

Od 18 hodin se na kameničovském trávníku utkali o pohár a možnost startovat v příští sezóně v celostátním MOL cupu mužstva Libišan a Svitav. Dramatický zápas gól nepřinesl, a tak rozhodly penalty, ve kterých byli šťastnější fotbalisté FC Libišany. Velmi hezký fotbalový večer si nenechalo ujít asi 400 diváků.

Datum vložení: 13. 6. 2022 10:57
Datum poslední aktualizace: 13. 6. 2022 11:16
Autor: Správce Webu