Svoz nebezpečného odpadu

Kdy: 12. 6. 2021 8:00

Kde: obec Kameničky

Svoz nebezpečného a velkoobjemového odpadu proběhne

Typ akce: ostatní (charitativní akce/sbírka)

V sobotu 12. června 2021 proběhne v naší obci svoz nebezpečného a velkoobjemového odpadu na obvyklých místech:

v 8:00 Obecní úřad
v 9:00 zastávka v Koutech
v 9:30 Filipov – dolní
v 9:45 Filipov
v 10:00 Ovčín

Mezi nebezpečné odpady patří: zbytky barev, ředidel a jiné spotřební chemie, rozpouštědla a motorové oleje (v označených obalech), baterie, akumulátory, pneumatiky od osobních aut bez disků, vyřazená elektrická zařízení – pračky, mrazáky, počítače, elektrické nářadí apod.

Mezi objemné odpady patří: vyřazený nábytek – postele, skříně, kredence, kamna, bojlery, staré koberce a linolea, staré izolační materiály bez azbestu.

Naopak není možné se při svozu zbavit stavebního odpadu.

Žádáme občany, aby odpad na svozová místa neodkládali dopředu, ale přistavili jej ke svozovým vozidlům ve vyhrazeném čase. Děkujeme za spolupráci.

Adresa místa konání

obec Kameničky, , Kameničky, 53941