Úprava vstupu do kostela Nejsvětější Trojice

Úprava vstupu do kostela Nejsvětější Trojice 1

Občané mají možnost se vyjádřit k návrhům úprav vstupu do kostela pro umožnění bezbariérového přístupu.

Římskokatolická farnost Kameničky ve spolupráci s úřady, zabývajícími se památkovou péčí, otevřela možnost stavebních úprav vstupu do kostela. Současné schodiště před kostelem není zcela přátelské pro starší a imobilní spoluobčany. Z diskuze s úřady vzešlo několik návrhů, jak by se bezbariérovost přístupu dala řešit.

Občané se mají možnost seznámit se s návrhy a vyjádřit se k nim na internetových stránkách Římskokatolické farnosti Kameničky na následujícím odkazu:

Datum vložení: 3. 12. 2021 10:10
Datum poslední aktualizace: 3. 12. 2021 10:18