Rekonstrukce učebny pracovních činností

Rekonstrukce učebny pracovních činností na ZŠ Kameničky 1

V listopadu 2022 byla dokončena rekonstrukce staré učebny dílen na naší základní škole.

Publicita projektuV listopadu 2022 byla dokončena rekonstrukce staré učebny dílen na naší základní škole. Po obnově učebny fyziky a chemie a učebny informatiky a jazyků jde již o třetí velký investiční projekt na naší škole, na který se obci podařilo sehnat dotační prostředky.

Cílem projektu byla rekonstrukce stávajících, již zcela nevyhovujících školních dílen na novou, moderní učebnu pracovních činností a přírodních věd, která povede ke zvýšení kvality vzdělávání ve vazbě na budoucí uplatnění na trhu práce. Učebna bude nejen splňovat současné prostorové požadavky, ale také bude vybavena moderním vybavením a zařízením, jež umožní žákům rozvíjet jejich schopnosti a podpoří jejich aktivitu a tvořivost.

Naši žáci tak nyní mohou pracovat s nejmodernějším dílenským vybavením, zahrnujícím například brusky, vrtačky, pily apod., pracovat v softwarovém prostředí AutoCadu, učit se na šicích strojích, modelovat v peci na keramiku, či tisknout na 3D tiskárně. Nejen ti mladší mohou rozvíjet své schopnosti např. při práci s profesionálními stavebnicemi Teyfoc, TheCoolTool nebo Merkur.

MAS Havlíčkův krajCelý projekt byl podpořen prostřednictvím MAS Havlíčkův kraj Evropským fondem pro regionální rozvoj z Integrovaného regionálního operačního programu a Ministerstvem pro místní rozvoj ČR. Děkujeme.

Datum vložení: 2. 12. 2022 8:44
Datum poslední aktualizace: 2. 12. 2022 11:12