Ocenění obce v soutěži o Perníkovou popelnici

Příběh červeného kontejneru 1

Příběh červeného kontejneru firmy Asekol na staré elektro.

Příběh červeného kontejneru

Před pár lety jste rozbitý elektrospotřebič házeli do popelnice nebo (v lepším případě) vyváželi do sběrného dvora. Pak se na čas objevila možnost odevzdávat tato nefunkční zařízení do školy.
Až počátkem roku 2019 jsme zajásali, když se nám podařilo do Kameniček získat samostatný červený kontejner firmy Asekol na vyřazená elektrozařízení. Třídění odpadu nese své ovoce. Po čtyřech letech nám červený kontejner udělal radost podruhé.
Obec Kameničky obdržela speciální cenu firmy Asekol, třídíme staré elektro v soutěži Perníková popelnice za nejvýnosnější červený kontejner v celém Pardubickém kraji. Kromě perníkové ceny jsme ze slavnostního vyhlášení na pardubickém zámku k nám do Kameniček přivezli i peněžitou odměnu, která poputuje na další vylepšení odpadového hospodářství v obci.

Děkujeme, že třídíte odpad! Má to smysl!

Datum vložení: 10. 5. 2023 15:37
Datum poslední aktualizace: 10. 5. 2023 15:54