FK Kameničky - měsíc náborů

FK Kameničky - měsíc náborů 1

FK Kameničky z.s. uspořádal v průběhu května a června 2021 akci s názvem Měsíc náborů 2021.

FK Kameničky z.s. uspořádal v průběhu května a června 2021 akci s názvem Měsíc náborů 2021, jehož hlavním partnerem byla Fotbalová asociace České republiky.

Během této akce byla prováděna náborová činnost a to nejen během tréninkových jednotek na místním fotbalovém hřišti, ale také cestou osobních návštěv v místní základní škole, rozdávání letáčků po obcích, či výzvy v obecním rozhlase.

Celá tato kampaň vyvrcholila velkou náborovou akcí, která se uskutečnila dne 11.6.2021 od 16 h. na fotbalovém hřišti v Kameničkách a to za účasti GMT trenéra OFS Chrudim Jana Uhlíře. Během dvou hodin se na 10 herních stanovištích vystřídalo 60 dětí ve věku od 5 do 13 let. Pod dohledem Jana Uhlíře, trenérů mládeže FK a dalších pomocníků z řad hráčů dorostu a mužů místního klubu, si děti mohly vyzkoušet nejen práci s míčem, ale také svou rychlost, obratnost a důvtip při fotbalových hádankách.

Součástí akce byl samozřejmě nepřetržitý pitný režim, děti po ukončení dostali balíček sladkostí a krásnou keramickou medaili s pamětním listem. Na závěr si každý účastník mohl u ohýnku opéct buřtík, či jen tak kousek pečiva.

Celá akce byla hojně sledována rodiči, kterým byly přímo na místě předány zvací dopisy na první tréninkové jednotky starší a mladší přípravky a mladších žáků.

Nábor byl úspěšný, do 30.6.2021 se přihlásilo a tréninky navštěvuje celkem 16 nových dětí.

Datum vložení: 22. 7. 2021 11:22
Datum poslední aktualizace: 22. 7. 2021 11:25
Autor:

Svátek má Vratislav

Zítra má svátek Julie

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Den lidských práv
  • Slavnostní předání Nobelových cen