1392 - 2022 Kameničky slaví narozeniny!

630 let od první písemné zmínky o obci Kameničky, to je jistě skvělý důvod pro to zpestřit Vám, místním rodákům, občanům a patriotům rok 2022 nějakými výjimečnými akcemi.

630 let od první písemné zmínky o obci Kameničky, to je jistě skvělý důvod pro to zpestřit Vám, místním rodákům, občanům a patriotům rok 2022 nějakými výjimečnými akcemi. Chystá se toho dost a já mám velkou radost, že se postupně během roku do oslav naší vesnice zapojí škola, všechny místní spolky i farnost.

Přijměte tedy prosím pozvání na první setkání, které jsme pro Vás připravili přímo v budově obecního úřadu.

Ve spolupráci s paní Kamilou Burešovou vznikla kniha historických i současných fotografií Kameničky včera a dnes. Její křest s doprovodným programem proběhne poslední lednový víkend.

Datum vložení: 14. 1. 2022 9:40
Datum poslední aktualizace: 14. 1. 2022 9:48